Akınsoft Wolvox 8 Tanıtıma Özel Fiyatlar

[responsivevoice_button voice=”Turkish Female” buttontext=”Bu haberi dinlemek için tıklayın”]

Akınsoft’un amiral gemisi Wolvox’un yeni sürümü 8 geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Dünya çapında 28 ülkede on binlerce kullanıcının beğenisini kazanmış Wolvox ERP çözümlerine şimdi çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tanıtıma özel olarak %40 indirimli fiyatlarla sunulan Akınsoft Wolvox 8, ön muhasebe, genel muhasebe, finans, satış, üretim, insan kaynakları, müşteri ilişkileri yönetimi gibi pek çok modülleri ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını, hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır.

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarını sürdüren Akınsoft, yeni ERP yazılımı ile işletmenizin verimliliğini ve karlılığını arttıracak en akıllı yatırım olacaktır.

Stok Yönetimi

Wolvox 8 ile stok yönetimi ihtiyaçları tam olarak karşılanabilmektedir. İşletmelerin türünden bağımsız olarak Akınsoft Wolvox, her türlü ürün için doğru tanımlamalar ve anlaşılabilir raporlar sunmaktadır. Ürün bazında kar ve zarar raporları ile dönemsel giriş çıkış raporları doğru zamanda doğru kararlar verilmesini kolaylaştırmaktadır. Ticari bir işletmenin başarısı kuşkusuz ki doğru ürün takibi ve yönetimi ile mümkün olabilir.

Satın Alma ve Satış Yönetimi

İşletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri de ürünlerin satış ve tedarik süreçlerinin takibidir. Sipariş kayıtları, gelen ve giden irsaliyeler ile faturalar satın alma ve satış yönetimi için önem arz etmektedir. Geçmiş bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilmenin yanında, sipariş ve fatura raporları ile işletmenin performansı ölçülebilmektedir. Akınsoft Wolvox 8 ile bu süreçlerin takibi ve raporlanması işletmelere büyük katkı sağlamaktadır.

Finans Yönetimi

İşletmelerdeki nakit ve kıymetli evrak akışı, üzerinde önemle durulması gereken konulardandır. Müşteri ve tedarikçilerin cari hareketlerinin kayıt altına alınması, finansal raporlarda doğru bilgi sunulması için önemlidir. Wolvox 8 ile kasa, banka, çek ve senet takibi çok daha kolay anlaşılır bir ara yüz ile yapılabilmektedir. Cari yaşlandırmalar ve vadeli carilerin valör hesaplamaları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Üretim Yönetimi

Üretim yapan işletmelerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak üzere Akınsoft Wolvox 8, MRP süreçlerine yeni bir bakış açısı getirmektedir. Ham madde ve yarı mamullerden ürünlerin hassas reçetelerle otomatik üretilmesi sağlanmaktadır. Bu süreçlerin doğrudan stok yönetimi ile bağlantılı çalıştırılması, zamandan kazandırdığı gibi bilgi akışının da hatasız olmasını sağlamaktadır. Wolvox üretim modülü, genel muhasebe ile entegre çalışabilmekte, maliyet hesapları otomatik olarak yapılabilmektedir. Üretim raporlarında sade ve anlaşılabilir bilgiye yüksek doğrulukla ulaşılabilmektedir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM olarak da bilinen ve pek çok işletmenin göz ardı ettiği konulardan biri de müşteri ilişkileri yönetimidir. Akınsoft Wolvox 8 ile müşteri adayları ile olan bağlantılar kayıt altına alınabilmekte, doğru zamanda doğru tekliflerle müşteriler kazanılabilmektedir. İşletmeler müşteri memnuniyetini Wolvox ile ölçebilmekte, daha geniş pazarlara açılmak için doğru kararlar alabilmektedir.

Restaurant Yönetimi

Akınsoft’un uzun yıllardan beri üzerinde durduğu konulardan biri olarak restoran işletmelerinin bilgisayarda takibi, müşteri memnuniyeti ve işletme başarısı için vazgeçilmez olmuştur. Akınsoft olarak proje işletmemiz Cadde Meram’da bizzat değerlendirdiğimiz Wolvox 8 Restaurant yönetimi ile restoranların işleyişi kayıt altına alınabilmektedir. Tedarik ve üretimin takibinin yanında personelin verimliliği, işletmenin karlılığı, müşteri memnuniyeti gibi konular ölçülebilmektedir.

Otel Yönetimi

Akınsoft Otel programımızla küçük ölçekli otel ve pansiyonların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olsak da, daha büyük veya çok şubeli konaklama hizmeti sunan işletmeler için geliştirdiğimiz, Akınsoft Wolvox 8 Otel programı ile kapsamlı bir çözüm sunmuş oluyoruz.  Muhasebe, stok, restoran, müşteri ilişkileri ve personel yönetimini bir arada sunan Wolvox Otel, misafirlerin güvenliğini ve memnuniyetini üst seviyelere çıkarılabiliyor.

Akınsoft Wolvox 8 tanıtıma özel olarak %40 indirim ile 31 Ocak 2017 tarihine kadar Aydın Çözüm Ortağı CHIP Bilgisayar’dan alınabilir. Akınsoft’un yeni kurumsal yönetim çözümü Wolvox 8’e en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle hemen iletişime geçip teklif alabilirsiniz.